Специ з бюро Kicherer натренували дизельного здорованя Mercedes GL

mercedes-benz gl 42 sport blackСергей Удачин, drive.ru

Небайдуже до доопрацювання автомобілів марки Mercedes-Benz тюнінг-ательє Kicherer, що працює в цій сфері вже більше трьох десятиліть, після представленої на початку грудня програми удосконалень суперкара SLS AMG, мабуть, вирішило зайнятися доведенням більш утилітарною машини з штутгартської модельної лінійки. У результаті на суд публіки бюро викотило прокачаний дорестайлінговий дизельний позашляховик Mercedes GL.

На радість власникам пройдисвітів, придбаних до торішнього оновлення моделі, тюнери з німецького містечка Штоках поворожили над штатної «вісімкою» 4.2, що працює на важкому паливі і видає 306 «коней» і 700 Н • м, яка зараз для позашляховика вже не пропонується. У результаті їх старань потужність мотора виросла до 380 сил, а піковий крутний момент - до 900 Н • м. Разом зі збільшенням потужності двигуна тюнери змінили у позашляховика налаштування електронної педалі газу для кращої реакції на натискання.

mercedes-benz gl 42 sport black

Про зміни в інтер'єрі автомобіля тюнери тактовно промовчали, повідомивши лише про установку нового спортивного керма.

Фінальним штрихом у зовнішності автомобіля стали величезні 22-дюймові легкосплавні диски із серії Vogue, взуті в шини типорозміром 295/35 R22.

Одночасно з цим пройдисвітові відрегулювали режими роботи підвіски Airmatic і встановили спортивну випускну систему. Кузов «зарядженого» гіганта, що отримав ім'я GL 42 Sport Black, обтягнули, за винятком задньої частини даху, чорною матовою плівкою, до якої також обернули фальшрадиаторну решітку і всі накладки і молдінги, які у моделі спочатку були покриті хромом.