Brabus продовжує удосконалювати найшвидший офіс у світі

У жовтні минулого року знамените німецьке тюнінг-ательє Brabus показало автомобіль, який журналісти відразу ж охрестили «найшвидшим офісом у світі». За основу був узятий Mercedes S600, якому імплантували в підкапотний простір 6,3-літровий, дванадцятициліндровий бітурбомотор потужністю 800 к.с. (1420 Нм). Правда, крутний момент обмежили на 1100 Нм, щоб не вивести з ладу п'ятиступінчастий «автомат», який також довелося допрацювати. У результаті подібної накачки стероїдами машина може долати першу сотню за 3,9 с і розганятися до 350 км / г. Вона змогла б показати й більшу швидкість, але німці, від гріха подалі, вирішили перестрахуватися і забезпечили її лімітатором. Однак найвищі динамічні характеристики були не єдиним плюсом цього автомобіля. Не менший наголос був зроблений на оздоблення інтер'єру, а якщо бути точніше, то на електронну «начинку». Головну роль німці відвели дітищу Apple - iPad, за допомогою якого задня частина салону була перетворена в справжнє робоче місце бізнесмена. iPad мало того що може управляти всією бортовою електронікою автомобіля, але також забезпечує вихід в Інтернет і дозволяє брати участь у відеоконференціях.

brabus 800 ibusiness 2.0

Поява другого покоління iPad підштовхнуло німців на розробку наступної генерації свого «офісу на колесах». Машина отримала характерну назву Brabus 800 iBusiness 2.0 і відрізняється від свого попередника лише деталями. Монструозний 800-сильний двигун і КПП залишилися колишніми, та змінами, головним чином, піддався салон. Тепер він оздоблений цінними породами дерева, застосовуваними в обробці яхт, і двоколірною шкірою. До послуг задніх пасажирів тепер Apple iPad 2, який також «зав'язаний» з бортовою електронікою автомобіля в єдине ціле. Під стелею розмістився 15,2-дюймовий монітор, ще два невеликих монітора встановлені в передніх підголовниках. Крім цього пропонується iPod c диском ємністю 64 Гб, на якому поміщається аж 14000 пісень. Загалом, пасажирам у дорозі точно сумувати не доведеться.

brabus 800 ibusiness 2.0

З інших деталей варто відзначити оригінальні 21-дюймові диски Monoblock Platinum і низкопрофільну гуму розмірністю 265/30 спереду і 295/30 ззаду, неонове підсвічування під днищем, змінений передній бампер і накладки на порогах з нержавіючої сталі з традиційними неоновими логотипами Brabus. Причому німці готові перетворити в офіс будь-яку модифікацію Mercedes S-класу, починаючи від Mercedes S350 і закінчуючи топ-версією S65 AMG. Ціна автомобіля не називається, але можна не сумніватися, що коштувати він буде як невелике офісна будівля, близько 500 000 - 600 000 євро. Якщо не більше.

brabus 800 ibusiness 2.0

Джерело: auto.mail.ru