Mercedes-Benz SLS AMG E-Cell запускають у серію

SLS AMG E-CellНа автосалоні в Детройті керівник компанії Mercedes-Benz Дітер Цетше заявив, що проекту по початку серійного випуску електричного суперкара SLS AMG E-Cell дано "зелене світло".

"Mercedes-Benz SLS AMG E-Cell є самим технологічно досконалим автомобілем за всю 125-річну історію автомобілебудування, і він показує наскільки прекрасні можуть бути електрокари. Наші клієнти зможуть замовити цю машину в дилерських центрах" Мерседеса "з 2013 року", - заявив Цетше.

Суперкар оснащений чотирма електромоторами (по одному на кожне колесо), сумарна потужність яких становить 526 кінських сил, а максимальний обертовий момент - близько 880 Нм. Двигуни отримують енергію від комплекту літій-іонних акумуляторів з водяним охолодженням, що заряджаються з допомогою системи рекуперації енергії при гальмуванні. За даними компанії Mercedes-Benz, з нуля до ста кілометрів на годину такий автомобіль здатний прискорюватися за чотири секунди, тобто всього на дві десятих секунди повільніше бензинового 571-сильного SLS AMG. Запас ходу електро-SLS поки не називається.

SLS AMG E-Cell

Як повідомлялося раніше, для створення електричного суперкара інженерам "Мерседеса" довелося повністю переробити передню підвіску (щоб з'явилася можливість розмістити електромотори), а акумулятори для кращого розвантаження по осях розмістити всередині трансмісійного тунелю, на місці традиційного мотора і за сидіннями. Крім того, автомобіль отримав потужні гальмівні механізми з карбон-керамічними дисками і 19-дюймові колісні диски з покришками розмірності 265/35 спереду і 295/30 ззаду.

SLS AMG E-Cell

Скільки буде коштувати така машина, поки не відомо.

Джерело: АвтоРинок.ру