Новий А-клас: по шляху еволюції

Багато хто був упевнений, що нове покоління Mercedes-Benz A-класу, яке має бути показано вже в цьому році, буде представляти собою отаке спортивне купе. Однак німецьке видання AutoBild запевняє, що Mercedes-Benz все ж таки не зважиться на подібну революцію. Замість цього компанія, яка славиться своїм консерватизмом, піде по шляху еволюції.

Згідно з інформацією AutoBild, новий А-клас залишиться класичним хетчбеком, який почнуть випускати як у трьох-, так і в п'ятидверній версії. При цьому в гамі Mercedes-Benz збережеться і В-клас, який, як і зараз, буде схожа на однооб'ємник. За даними журналу, під капот нового А-класу почнуть ставити широку гамму двигунів. Так, з'являться дизелі об'ємом 1,8 л (109 к.с. або 136 к.с.) і 2,2 л (170 к.с.), а об’єм бензинових агрегатів (все з турбонаддувом) складе 1,6 л ( 122 л.с. або 156 л.с.) і 2,0 л (204 к.с.).

Не забудуть і про версію від AMG. Передбачається, що ця машина буде оснащуватися мотором потужністю близько 320 к.с.! Це, правда, трохи менше, ніж у BMW 1 Series M Coupe або Audi RS3 (останні моделі мають по 340 к.с.). Але інженерів Mercedes-Benz це не бентежить. Адже велике значення має не тільки кількість «конячок», а й маса автомобіля, а також налаштування. А маленька AMG обіцяє бути помітно легше того ж BMW. Адже якщо остання має шестициліндровий мотор об'ємом 3,0 л, то «хот-хетч" від Mercedes-Benz отримає компактний і легкий чотирициліндровий мотор об'ємом 2,0 л з турбонаддувом.

Джерело: auto.mail.ru