Ательє Ares представило ексклюзивний «Гелік» з кузовом з карбону

Кузовне ательє Ares Design, засноване колишнім главою Lotus Дані Бахаром, представило ексклюзивний позашляховик X-Raid на базі G 63 AMG. Автомобіль отримав новий кузов з вуглецевого волокна і алюмінію, виконаний в стилістиці легкових моделей Mercedes-Benz.

X-Raid

Використання вуглепластика і алюмінію дозволило зменшити масу машини на 200 кг - до 2350 кілограмів. Позашляховик оснащений 5,5-літровим бітурбомоторм V8, віддачу якого довели до 760 кінських сил (у звичайного G 63 AMG двигун видає 571 силу). Максимальна швидкість становить 250 кілометрів на годину - на 40 кілометрів на годину більше, ніж у базової моделі. Динамічні характеристики новинки не уточнюються.

X-Raid

У салоні X-Raid з'явилося нове кермо і оригінальна передня панель. В обробці інтер'єру використовується шкіра і вуглецеве волокно. Позаду - два роздільних сидіння. Передбачувана ціна такого позашляховика - 700 000 доларів.

X-Raid

В даний час Ares Design спільно з німецьким тюнером Mcchip-DKR працює над дводверною версією розкішного седана Bentley Mulsanne. Купе отримає модернізований кузов з вуглецевого волокна і алюмінію, і буде випущена на замовлення одного з клієнтів ательє.

X-Raid

Збиратися машини Ares Design будуть на новому заводі компанії в Модені, площа якого становить 18 тисяч квадратних метрів.

Джерело: motor.ru