З'явилися перші фотографії потужного купе Mercedes C 63 ​​AMG Black Series

mercedes-benz c 63 amg black seriesАнастасия Королькова, drive.ru

Про те, що крім звичайної версії AMG нове купе С-класу обзаведеться і найпотужнішою під назвою Black Series, було відомо ще до офіційної прем'єри стандартної дводверки. Появи модифікації від підрозділу AMG чекати довго не довелося, а про «чорну» версії інформації було обмаль. І ось, нарешті, в Мережу потрапили аматорські знімки і деяка технічна інформація про новинку.

«Заряджена» дводверка Black Series легше стандартного купе AMG всього на 20 кілограмів. Нагадаємо, що заради зниження маси раніше німці вдавалися до зовсім екстремальним заходам. Так, наприклад, в модифікації Mercedes CLK Black Series не було заднього дивана - його викинули на догоду полегшенню. На цей раз до такого справа не дійшла, і купе Mercedes C-класу залишилося чотиримісним.

Відрізнити «чорну серію» від стандартної дводверки Mercedes C 63 AMG легко - «монстра» видають інші бампери, прорізи на капоті, розширені колісні арки, а також оригінальні 19-дюймові диски.

mercedes-benz c 63 amg black series

В інтер'єрі з'явилися спортивні ковші замість звичайних сидінь.
Що стосується мотора, то офіційної інформації поки немає. Якщо вірити інсайдерам, двигун об'ємом 6,3 л буде видавати близько 520 к.с. Швидше за все, таке збільшення у потужності німці домоглися завдяки перепрошиванню «мізків», кованими поршнями, шатунами і повітряному фільтру з підвищеною пропускною здатністю. Агрегатуватися мотор буде з семидіапазонним «автоматом». Попередня вартість новинки в Німеччині - 100 тисяч євро. Для порівняння, дводверка BMW M3 GTS німцям обійдеться в 137 тисяч євро.