Mercedes-AMG GT від IMSA: 860 сил і питома потужність як у Veyron

Німецьке тюнінг-ательє IMSA представило власний суперкар на базі Mercedes-AMG GT S. Купе, яке отримало назву RXR One Super Gran Turismo, оснащується 860-сильним двигуном і оригінальними кузовними панелями з вуглецевого волокна. Машину випустять обмеженою серією, тираж якої поки не називається.

RXR One Super Gran Turismo

Під капотом RXR One - чотирилітрова бітурбовісімка від AGM GT S, але з кованими поршнями, модифікованими турбокомпресорами, новим впуском і інтеркулером. В результаті доопрацювань віддача агрегату збільшилася з 522 до 860 кінських сил і 1000 Нм крутного моменту. Динамічні характеристики новинки поки не повідомляються.

RXR One Super Gran Turismo

Суперкар обладнаний каркасом безпеки, карбон-керамічними гальмами і модернізованою роботизованою трансмісією. З вуглецевого волокна виконані капот, дах, крила, кришка багажника і задній спойлер - завдяки цьому RXR One Super GT вийшов на 300 кілограмів легше GT S. Питома потужність - 663 кінських сили на тонну, як у Bugatti Veyron Super Sport.

RXR One Super Gran Turismo

З інших доопрацювань: 20-дюймові ковані диски з разноширокими покришками - 305 міліметрів спереду і 315 міліметрів ззаду.

RXR One Super Gran Turismo

Джерело: motor.ru