Позашляховик Mercedes-Benz GLS розширить діапазон потужностей

Наступне покоління семимісної моделі Mercedes-Benz GLS вийшло на тести. Автомобіль заснований на «візку» MHA (Modular High Architecture, розвиток MRA), як і майбутній кросовер GLE. З останнім у GLS, якщо судити по замаскованим прототипам, спостерігається зовнішню схожість, тільки GLS немов масштабований - він і вище і, звичайно, довше.

Переосмислений GLS буде кинутий в бій проти майбутнього BMW X7, а також моделі Range Rover SVAutobiography LWB.

Асортимент моторів моделі третього покоління може включати не тільки «шістки» і «вісімки», а й чотирициліндрові наддувні агрегати. Без гібридних варіантів справа не обійдеться. Чекаємо і «запальний» Mercedes-AMG GLS з всюдисущою «бітурбовісімкою» 4.0, відомою за іншими AMG-моделям останнього часу.

Дебют Мерседеса GLS очікується в другій половині 2018 го, в крайньому випадку - початку 2019 року. А ось молодший побратим GLE буде показаний раніше: або в січні 2018 го в Детройті, або в березні в Женеві.

Додамо, що німці не виключають появу варіанта GLS від суббренда Mercedes-Maybach, хоча до цих пір офіційного оголошення на цей рахунок не було. Майбаху інженери можуть відрядити два мотора - V8 в якості початкового і V12 в ролі топового. Від останнього можна чекати віддачі близько 650 сил, що дозволить GLS в такому виконанні змагатися в динаміці з Бентайгою. Але і ціна, звичайно, помітно піде за межі нинішнього діапазону для GLS.

Леонид Попов, drive.ru