Новий «гарячий» хетчбек від Mercedes виїхав на тести

У Німеччині фотошпигуни помітили «гарячий» хетчбек Mercedes-AMG A45 нового покоління. Потужність його 4-циліндрового двигуна з турбонаддувом складає більше 400 к.с.

Mercedes-AMG A45

Новий A45 зовні помітно відрізняється від моделі поточного покоління. Перш за все, у хетчбека змінилася передня частина, та й ззаду теж відбулися сильні зміни. Звертають на себе увагу красивий вбудований спойлер і рестайлінгові задні ліхтарі. Схоже, що ззаду також повинен бути і дифузор. В цілому ж ця новинка виглядає спортивнішою, ніж модель, що минує покоління.

Цей тестовий прототип за своїми розмірами більший, ніж A-Class поточного покоління. Це означає, що для водія і пасажирів в салоні буде більше простору.

Mercedes-AMG A45

На жаль, на шпигунських фотографіях не видно салон нового A45. Можна припустити, що салон оброблять, як зазвичай для Mercedes, дуже якісними матеріалами. Автомобіль отримає передові технології. З раніше розміщених в Інтернеті шпигунських фотографій видно, що на приладовій панелі знаходяться два дисплеї.

Mercedes-AMG A45

За словами глави Mercedes-AMG Тобіаса Моерса, «гарячий» хетчбек A45 нового покоління буде оснащуватися модернізованим чотирициліндровим двигуном з турбонаддувом потужністю 402 к.с. Він працює в парі з 9-ступінчастою автоматичною коробкою передач. Пізніше автолюбителям запропонують більш потужний варіант з гібридною силовою установкою.

Продажі автомобілів Mercedes A-Class нового покоління почнуться в 2018 році. «Гарячий» хетчбек з'явиться трохи пізніше, можливо, в кінці 2018 року або на початку 2019 року.

Джерело: Autonews.ua