Mercedes-Benz E-Class - універсал подовжили майже на метр

Подовжений E Class

Британське кузовне ательє Binz, що спеціалізується на будівництві лімузинів, катафалків і спецверсію мікроавтобусів, представило перший примірник подовженого універсалу Mercedes-Benz E-Class. Побудову цієї машини Binz анонсував ще в минулому році, на тюнінг-шоу в Ессені, однак готовий екземпляр розтягнутого "Е-Класу" з'явився тільки зараз.

Габаритна довжина універсала E-Class від Bitz перевищує 5,7 метра - в довжину цей автомобіль приблизно як лімузин Maybach 57. Крім того, новинка отримала подовжену до 3,7 метра колісну базу (на 86 сантиметрів більше, ніж у серійної моделі), а розмір багажника виріс на третину - до 2620 літрів. Маса автомобіля тепер складає майже дві тонни, тоді як у базової моделі вона дорівнює 1735 кілограмам.

 

Подовжений E Class

Розтягнута «Єшка» доступна в трьох варіантах: E 250 CDI BlueEfficiency (204 к.с.), E 350 CGI BlueEfficiency (292) і Е 500 (388). Максимальна швидкість лімузинів, що поважчали, обмежена значенням 210 км / год, а час розгону до сотні в порівнянні з аналогічними короткими машинами збільшилася в середньому на 0,5-0,7 с - до 8,5, 7,7 і 6,0 відповідно.

Подовжений E Class

Подовжений E Class

 

У минулому році ательє Binz представило лімузин на базі "Е-класу" з шістьма дверима - по три з кожного боку. Габаритна довжина машини перевищувала шість метрів, зате в ній можна було перевозити відразу вісім пасажирів.

джерело: lenta.ru