Новий седан від Mercedes-Benz: шпигунські фото

Компанія Mercedes-Benz приступила до дорожніх тестів седана Mercedes-Benz CLS нового покоління. Правда, таємницею залишається дата світової прем'єри цієї новинки.

Mercedes-Benz CLS

Новий Mercedes-Benz CLS, якщо судити зі шпигунських фотографій, розміщених недавно в Інтернеті, отримає досить великі зміни спереду і ззаду. На шпигунських фотографіях цей седан показаний в мінімальному камуфляжі. Тому ми звернули увагу на нові великі фари, високотехнологічні світлодіодні ліхтарі денного світла, «алмазні» грати радіатора з хромованими акцентами, і на рестайлінговий задній бампер.

Не виключено, що фотошпигуни помітили версію AMG Line. На цю думку нас навели великі колеса і знижена спортивна підвіска. Можливо, ми помилилися, сперечатися не будемо.

Mercedes-Benz CLS

В цілому ж новий CLS виглядає більш спортивно, аеродинамічним, ніж модель поточного покоління, хоча бічний профіль ніяких змін не зазнав. До того ж цей седан стане трохи довший в порівнянні з моделлю поточного покоління. Це означає, що для ніг задніх пасажирів буде більше простору.

Які зміни відбудуться в салоні - ми поки ще не знаємо. Судячи з усього, зміни там будуть значні. Слід очікувати, мабуть, нову напівавтономну систему водіння і, звичайно ж, нову обробку. Німці також поки нічого не розповіли і про лінійку двигунів цієї новинки. Швидше за все, це будуть ті ж агрегати, якими оснащується модель поточного покоління, але їх модернізують.

Mercedes-Benz CLS

Коли Mercedes-Benz офіційно представить новий CLS? Навряд чи це станеться на наступному тижні під час Франкфуртського автосалону. Справа в тому, що Mercedes привезе до Франкфурту і так багато своїх новинок (Project One, EQ A, оновлені S-Class Coupe і Cabriolet). Мабуть, дебют нового Mercedes CLS відбудеться в грудні в Лос-Анджелесі або в січні 2018 року в Детройті.

Джерело: Autonews.ua