Концепт Vision Mercedes-Maybach 6 Cabriolet вразив красою

Великий сюрприз від шеф-дизайнера Мерседеса Гордена Вагенера, як ми і передбачали, виявився кабріолетом на базі торішнього купе Vision Mercedes-Maybach 6. Перед нами знову батарейна машина з чотирма електромоторами сумарною потужністю 550 кВт (747,8 к.с.). Повноприводник розмінює сотню менше ніж за чотири секунди, розвиває 250 км/год (далі заважає обмежувач швидкості) і проїжджає без підзарядки 500 км по циклу NEDC, або понад 320 км за стандартом EPA.

Vision Mercedes-Maybach 6 Cabriolet

Купе було чотиримісним. У кабрік вистачило простору тільки для двох. Довжина (5700 мм) і ширина (2100) у обох машин однакові. Висота відкритої версії на 12 мм більше (1340).

Автори проекту не соромлячись називають кабріолет гламурним і нагадує розкішну яхту. В тканинний верх вплетені нитки з рожевого золота, 24-дюймові легкосплавні диски спеціально створені для цього шоу-кара.

Vision Mercedes-Maybach 6 Cabriolet

Кришталево-біла обробка з натуральної шкіри проріджена кнопками у вигляді трипроменевою зірки з синім підсвічуванням. Дерев'яна підлога інкрустована алюмінієм. На лобове скло можуть виводитися два проекційних дисплея. Під двостулковим капотом - органайзери.

Інтуїтивний користувальницький інтерфейс кабріолета серед іншого забезпечений «консьєржем», з яким можна розмовляти «як з другом», без використання зумовлених голосових команд. Біометричні датчики безперестанку моніторять стан здоров'я водія і пасажира. Чи є у нового шоу-кара серійне майбутнє? Mercedes ставить нове творіння в один ряд з концептами Ener-G-Force, AMG Vision Gran Turismo і Vision Tokyo, вважаючи всю когорту «далекоглядними автомобілями з довгостроковими перспективами». Тим, хто не хоче чекати, Daimler рекомендує Mercedes-Maybach S.А.

Константин Болотов, drive.ru