«Мерседеси» навчилися паркуватися на багатоповерхових стоянках без водія

Автомобілі Mercedes-Benz навчилися знаходити місце для стоянки в багатоярусних паркінгах без участі водія. Робота технології була продемонстрована на парковці музею німецького виробника в Штутгарті.

Система автоматичного паркування в багатоповерхових комплексах - це спільний проект «Мерседеса» і фірми Bosch. Остання з них надає технології для обладнання паркінгів, включаючи спеціальні датчики, які відстежують наявність вільних місць і навколишнє оточення, а також «спілкуються» один з одним, створюючи для автомобіля віртуальний «коридор» до місця стоянки.

Для того щоб відправити автомобіль шукати вільне місце для паркування, водієві необхідно лише зупинитися в спеціальній зазначеній зоні і натиснути кнопку в додатку смартфона. Точно так же по команді машина повернеться до власника.

Зараз система автоматичного паркування проходить тестування. Крім того, розробка повинна буде отримати схвалення місцевої влади та ліцензію, що підтверджує безпеку її використання. Для всіх бажаючих нова розробка стане доступна в музеї Mercedes-Benz на початку 2018 року.

У компанії також заявляють, що подібною системою, що дозволяє організувати автоматичну парковку машин, можна встановити в будь-якому багатоповерховому комплексі.

Джерело: news.infocar.ua