Екстремальний «сарай»: представлений універсал Mercedes-Benz E-Class All Terrain 4x4

Mercedes-Benz E-Class All Terrain 4x4

Група ентузіастів німецької компанії Mercedes-Benz побудувала воістину екстремальний універсал підвищеної прохідності E-Class All Terrain 4x4.

E-Class All Terrain 4x4.

Часом політ думки незалежних дизайнерів та інженерів воістину захоплює. Наприклад, напередодні в мережу виклали фотографії екстремального універсала підвищеної прохідності Mercedes-Benz E-Class All Terrain 4x4. Причому, перед нами не віртуальний проект, а цілком реальна диво-машина!

E-Class All Terrain 4x4.

Те, що ви бачите на представлених фото, робота одного особливо амбітного інженера компанії. Автомобіль створений в єдиному екземплярі Юргеном Еберле (Jurgen Eberle), на базі нового звичайного Mercedes-Benz E-Class.

E-Class All Terrain 4x4.

За задумом творця, такий автомобіль є продовженням лінійки абсурдних позашляховиків німецького бренду G63 6x6 і G500 4x4. Відзначається, що автомобіль створювався групою ентузіастів з 20 осіб, виключно за власною ініціативою.

E-Class All Terrain 4x4.

Цікавий той факт, що за основу екстремального універсалу була взята не модель Mercedes-Benz E-Class All-Terrain, а звичайна версія. Причина полягає в тому, що інженер хотів використовувати для машини виключно бензиновий двигун, а All-Terrain доступна тільки з дизельними моторами.

E-Class All Terrain 4x4.

Як підсумок, в основу божевільного універсалу Mercedes-Benz E-Class All Terrain 4x4, який здатний справлятися з «абсолютно будь-якою місцевістю», лягла модифікація E 400. Під капотом розташований турбодвигун 3.5 V6, потужністю 333 сили і обертовим моментом 480 Нм.

E-Class All Terrain 4x4.

Особливістю представленого універсала Mercedes-Benz E-Class All Terrain 4x4 є те, що він оснащений портальними мостами, завдяки яким можна максимально збільшити дорожній просвіт. Стандартні вузли від моделі G500 4x4 виявилися великі, тому вони виготовлялися з нуля протягом декількох місяців.

E-Class All Terrain 4x4.

В автомобілі сталося багато змін. Наприклад, була перероблена ходова частина, розширена колія, встановлені більш потужні підрамники, змінилися налаштування підвіски. Дорожній просвіт All Terrain 4x4 вражає - 42 сантиметри! А глибина броду, який здатний штурмувати автомобіль становить півметра.

E-Class All Terrain 4x4.

Також в оснащення машини входить набір 20-дюймових «ковзанок» з «зубастими» шинами 285/50 R20. Ці колеса запозичені у Mercedes-Benz R-Class. Щоб помістити їх в колісні арки, були спеціально розроблені розширювачі. При цьому, як наголошується в прес-релізі, універсал використовує звичайний повний привід з багатодисковою муфтою з електронним управлінням.

E-Class All Terrain 4x4.

Повторимося, екстремальний універсал Mercedes-Benz E-Class All Terrain 4x4 - це виключно штучний продукт, і ні про яке, навіть дрібносерійного виробництва таких автомобілів мова не йде.

Джерело: livecars.ru