Mercedes Sprinter нового покоління вперше помічений на тестах

Компанія Mercedes-Benz приступила до дорожніх тестів фургона Sprinter нового покоління. Фотошпигунам вдалося вперше зняти новинку під час випробувань. Знімки машини були опубліковані carscoops. Прем'єра новинки, швидше за все, відбудеться в другій половині 2018 року.

Збірку моделі налагодять на заводах в Дюссельдорфі і Людвигсфельді (Німеччина), а також на підприємстві в Чарльстоні (Південна Кароліна, США). На ці цілі концерн вже виділив 450 мільйонів євро.

Судячи зі шпигунських фотографій, дизайн машини буде нагадувати концепт Vision Van. Стандартна версія фургона, за неофіційними даними, успадкує моторну гамму нинішнього покоління автомобіля. Крім цього, Sprinter отримає повністю електричний варіант. Не виключається, що запас ходу такого автомобіля складе близько 270 кілометрів. В майбутньому така модифікація повинна скласти конкуренцію електричному вантажному фургону від Tesla, який буде побудований на базі кросовера Model X.

Концепт Vision Van був вперше представлений на автосалоні в Парижі в 2016 році. У концепту величезне вітрове скло, яке огинає передню частину кузова, і незвичайне вантажне відділення, оснащене системою, яка буде підказувати водієві, де зберігається необхідний йому замовлення. На даху Vision Van розміщені кілька дронів, за допомогою яких можна доставляти невеликі речі по повітрю. Фургон повністю електричний - з мотором потужністю 101 кінська сила.

Найближчою прем'єрою Mercedes-Benz стане пікап X-Class. Офіційно новинка буде представлена ​​18 липня. Пікап запозичить основні дизайнерські рішення у свого прототипу, показаного в минулому році в Швеції. Товарний Mercedes-Benz X-Class розділить основні вузли і агрегати з пікапами Nissan Navara і Renault Alaskan. Вантажопідйомність новинки повинна перевищити одну тонну, а максимальна маса причепа на буксирі складе 3,5 тонни.

Джерело: Autonews.ru