У Європі стартували продажі оновленого Mercedes-Benz S-Class

Оновлений Mercedes-Benz S-Class (222)

Оновлений Mercedes-Benz S-Class відправився до своїх перших покупців. Клієнтам пропонується широкий асортимент з 24 модифікацій.

Презентований навесні на автошоу в Шанхаї, оновлений седан Mercedes-Benz S-Class буде доступний з 9-ю бензиновими і дизельними двигунами, заднім або повним приводом 4MATIC, стандартною і подовженою базою, а також в трьох варіантах виконання - Mercedes-Benz, Mercedes- AMG і Mercedes-Maybach. Найрозкішніші версії від Maybach - S 560 і S 650 - з'являться в продажу в жовтні.

Оновлений Mercedes-Benz S-Class (222)

Любителі дизельних машин зможуть придбати Mercedes-Benz S-Class в двох версіях S 350 d (286 к.с./600 Нм) і S 400 d (340 к.с./700 Нм). Обидва варіанти можна замовити як зі стандартною, так і з довгою базою, а також як з заднім, так і з повним приводом.

Бензинові версії S 450 і S 500 оснащені новими рядними трилітровими «шістками», що змінили колишні «вісімки». У першому випадку мотор розвиває 367к.с. і 500Нм, у другому - 435к.с. і 520Нм. За рахунок застосування нових технологій в нових моторах вдалося істотно знизити витрату палива і кількість шкідливих викидів.

Нова версія Mercedes-Benz S 560 оснащена бензиновим 4-літровим V8, який видає «на гора» 469к.с. потужності і 700Нм крутного моменту. Новинка пропонується як в стандартному, так і в довгобазному виконанні, з заднім або повним приводом.

Оновлений Mercedes-Benz S-Class (222)

Під капотом топового Mercedes-Benz S 600 знаходиться 530-сильний V12, максимальний крутний момент якого досягає 830Нм. На сходинку вище розташовується ще одна 12-циліндрова модель Mercedes-Maybach S 650. Потужність її мотора становить 630к.с., а максимальний обертовий момент досягає 1000Нм.

Любителям спортивних машин адресовані два дітища тюнінгових майстрів з Аффальтербаха - довгобазний повнопривідний Mercedes-AMG S 63 4MATIC + і Mercedes-AMG S 65. Перший оснащується 4-літровим V8 потужністю 612 сил, максимальний момент якого становить 900Нм. А на "шістдесят п'ятому" встановили 6 літровий V12 з двома турбінами. В результаті в його арсеналі є 630 «конячок» і 1000 Нм моменту.

Оновлений Mercedes-Benz S-Class (222)

Залежно від версії оновлений S-Class може бути оснащений фірмовою адаптивною підвіскою Magic Body Control, яка дозволяє забезпечити максимальний рівень комфорту на будь-яких дорогах. Для моделі систему модернізували, доповнивши новою стереокамерою, здатною працювати на швидкостях до 180 км/год. Крім того, її доповнили функцією протидії крену, яка дозволяє компенсувати поздовжній нахил до 2,65 градуса, знижуючи таким чином навантаження на пасажирів при виконанні маневрів. Адаптивна підвіска з функцією компенсації крену входить в список базового устаткування на моделях Mercedes-Benz S 600, Mercedes-Maybach S 650 і Mercedes-AMG S 65.

Оновлений Mercedes-Benz S-Class (222)

Всі S-Class отримали інформаційно-розважальну систему COMAND Online нового покоління в базовій комплектації. Вона дозволяє дивитися відео на дисках Blu-ray або DVD, користуватися супутниковим TV, інтернетом, грати в ігри або слухати музику.

Оновлений Mercedes-Benz S-Class (222)

Для задніх пасажирів можна замовити опціональну систему розваг з індивідуальними дисплеями і високоякісними бездротовими навушниками.

Оновлений Mercedes-Benz S-Class (222)

Додаток COMAND Touch отримав набір нових функцій. Наприклад, задні пасажири можуть за допомогою смартфона запланувати подорож і відправити на бортовий комп'ютер точки інтересу (POI). Причому, для цього пасажиру не обов'язково знаходиться онлайн.

Оновлений Mercedes-Benz S-Class (222)

З моменту свого дебюту в 2013 році нинішнє, шосте за рахунком, покоління Mercedes-Benz S-Class (W222) розійшлося по світу накладом 300 тисяч примірників. А всього компанія відправила покупцям близько 4 мільйонів седанів S-Class. В Україні оновлений S-Class прибуде у вересні.

Джерело: autocentre.ua