Daimler і Chery домовилися про використання бренду EQ

Розпочатий в березні скандал з приводу скарги Chery в китайський Мінпромторг на Mercedes-Benz полюбовно врегульовано підписанням угоди в Штутгарті. Офіційно повідомляється, що Daimler замість EQ буде використовувати в КНР трьохбуквені варіанти типу EQC, а для гібридів застосує позначення EQ Power. У свою чергу, Chery погодилася на приставку до свого стрічкового eQ цифр і акроніми, наприклад eQ1 і eQ TEC. Німці дозволили китайцям застосовувати бренд eQ за межами Піднебесної, а натомість отримали можливість не боятися переслідувань.

З концепту Generation EQ до 2025 року має зрости десять моделей. Раніше їх майбутні імена писалися окремо, як у хетча EQ A, очікуваного у вересні. Тепер, мабуть, ми отримаємо EQC, EQE, EQS і далі за списком.

Китайська сторона назвала угоду безпрограшною, але жодного доброго слова на адресу Мерседеса видавити не змогла. Ми, мовляв, пишаємося своїми досягненнями і підписуємося на інтернаціоналізацію бренду.

«Chery завоювала в Китаї відмінну репутацію з маркою eQ, і ми високо цінуємо це. Я радий, що Daimler і Chery погодилися на спільне використання eQ / EQ у відкритій і партнерської атмосфері, - зазначив член правління Даймлера Хубертус Троски. - Завдяки досягнутому взаєморозумінню компанії Chery і Daimler беруть на себе зобов'язання щодо стимулювання електричного майбутнього в автомобільній промисловості в Китаї і в усьому світі».

Константин Болотов, drive.ru