Пікап Mercedes-Benz X-класу вперше показався на відео

Офіційно оголошено, що світова прем'єра «трипроменевого» пікапа відбудеться 18 липня. Ми бачили два концепти, шпигунські знімки і чимало про X-класі знаємо. Співлатформенником моделей Nissan Navara і Renault Alaskan буде пропонуватися тільки з подвійною кабіною, з чотирьох- і шестициліндровими турбодизелями, а також з бензиновими двигунами, механічною і автоматичною коробками передач. Звичайно ж, вантажівка не обійдеться без повного приводу 4Matic. Версія AMG не планується.

Мабуть, головний висновок після перегляду ролика - пікап виглядає агресивніше ніж його шоу-кари. Злість новачкові знадобиться, адже суперниками будуть Chevrolet Colorado, Ford Ranger, Toyota Hilux, Volkswagen Amarok і побратими з альянсу Renault-Nissan.

Відеоролик рясніє комп'ютерною анімацією і повинен показати, що X-класу не страшні ні сніг, ні дощ, ні піски пустелі і тим більше міські джунглі. Девіз «Перший в новому роді» при настільки близькій спорідненості з Ніссаном і Renault викликає посмішку.

Підтверджено факт, що X-клас стане на конвеєр аргентинського заводу Renault в Кордові і підприємства Ніссана в Барселоні. Саме тому пікап не продаватиметься в Сполучених Штатах, так як там діють заборонні податки на автомобілі, вироблені за межами країни. Публічний дебют очікується на вересневій виставці у Франкфурті, продажі - в першому кварталі 2018 року.

Константин Болотов, drive.ru