Mercedes-AMG A45 стане 400-сильним «Хижак»

У «Мерседеса» А-Класу наступного покоління буде три «заряджених» версії. Як повідомляє Autocar, новий хот-хетч A45, який в компанії називають «Хижак», отримає понад 400 кінських сил. При цьому в сімействі з'являться версія простіше і, навпаки, ще більше потужний гібридний варіант.

Модифікація A45 буде оснащуватися доопрацьованою версією нинішньої «четвірки» M133. Вона збереже колишній об`єм, але обзаведеться іншими картером і головкою блоку циліндрів. Агрегат з твінскрольною турбіною зможе розвивати 500 Нм крутного моменту.

За інформацією Autocar, прізвисько «Хижак» новинка заслужила через особливості дизайну - в оформленні хот-хетча буде простежуватися стиль концепту Concept A Sedan, показаного раніше в 2017 році. У Mercedes-AMG нібито зроблять автомобіль більш агресивним на прохання клієнтів.

Mercedes-AMG A45

Mercedes-AMG A45

Передбачуваний зовнішній вигляд нового Mercedes-AMG A45 з елементами дизайну концепту Concept A Sedan. Ілюстрація Autocar

Крім цього, хот-хетч обзаведеться дев'ятиступеневим «роботом» з двома зчепленнями і поліпшеною системою повного приводу з більш швидким перерозподілом тяги. В результаті, розгін з місця до «сотні» у новинки буде займати чотири секунди або менше. Для порівняння, нинішній хетчбек з 381 кінською силою виконує цю вправу за 4,2 секунди.

Mercedes-AMG A45

Передбачуваний зовнішній вигляд нового Mercedes-AMG A45 з елементами дизайну концепту Concept A Sedan. Ілюстрація Autocar

Молодшою серед «гарячих» версій наступного A-Класу може стати новинка під назвою A32 або A36. Імовірно, це буде машина з «турбочетвіркою» іншої модифікації. Її потужність перевищить 300 сил.

Очолить лінійку, як очікується, гібридний варіант з 48-вольтовою мережею. У такого хот-хетча з'являться електромотор і турбіна з електроприводом.

Звичайний А-Клас наступного покоління повинен вийти в 2018 році. Модель стане більше і просторіше, а також отримає нові двигуни.

Джерело: motor.ru