Новий кабріолет Mercedes-Benz E-Class офіційно став на конвеєр

На заводі концерну Daimler AG в Бремені стартував серійний випуск кабріолета Mercedes-Benz E-Class Cabriolet нового покоління. Відкрита розкішна новинка преміального бренду вже доступна на «домашньому» ринку, за мінімальною ціною від 54 228 євро.

Як наголошується в прес-релізі німецької компанії, в цілому на підприємстві в Бремені працює близько 12 500 співробітників. Крім нового кабріолета, на заводі налагоджено виробництво 2-дверних моделей E- і C-Class, а також відкритого C-Class Cabriolet.

Крім цього, звідси ж на ринок надходять позашляховики GLC і GLC Coupe, а також родстери SLC і SL. При цьому варто сказати, що однойменний седан і універсал Mercedes-Benz E-Class Estate випускає підприємство в Зіндельфінгені.

Як зазначалося раніше, світова презентація кабріолета нового покоління відбулася цієї весни. Відкритий Mercedes-Benz E-Class Cabriolet став трохи більше попередника, а його колісна база збільшилася на 113 міліметрів - до 2 873 міліметрів.

Скористатися складаний м'яким дахом новинки можна на максимальній швидкості до 50 кілометрів на годину. Час, необхідний для опускання або підняття даху - 20 секунд. Залежно від цього, корисний об'єм багажного відділення кабріолета становить 310 і 385 літрів. Зацікавлені клієнти можуть замовити дах в декількох колірних рішеннях.

Джерело: UINCAR