Опубліковані перші фотографії салону нового Mercedes-Benz A-Class

Компанія Mercedes-Benz продовжує випробування свого хетчбека A-Class нового покоління. Під час тестів фотошпигунам вдалося вперше зняти салон автомобіля. На знімках представлений хетчбек, обладнаний двома сенсорними дисплеями. Не виключається, що більш дорогі версії машини будуть оснащуватися повністю цифровою панеллю приладів. Також автомобіль отримає нову інформаційно-розважальну систему, яка буде відповідати за управління більшістю функцій в машині.

Хетчбек Mercedes-Benz A-Class четвертого покоління отримає ряд напівавтономних систем управління. Технологія буде запозичена у S-Class. За даними Autocar, машина отримає систему, що відповідає другому рівню автономних транспортних засобів. У ряді випадків технологія зможе брати керування на себе, але при цьому водій в обов'язковому порядку повинен знаходиться в машині і тримати руки на кермі.

Судячи з раніше опублікованих фотографій, A-Class отримає подовжену колісну базу. Дизайн машини стане більш агресивним у порівнянні з попередником.

У моторну гамму машини увійдуть чотирициліндрові бензинові і дизельні турбодвигуни. Також клієнтам запропонують гібридну модифікацію A-Class. Трохи пізніше автомобіль отримає AMG-версію. Швидше за все, модель A45 буде представлена ​​в 2019 році. Основними конкурентами новинки називаються Audi RS3 і BMW M2. Хетчбек А45 за габаритами буде перевершувати нинішнє покоління моделі. Для збереження ваги автомобіля багато деталей будуть виконані з алюмінію.

У рух A45 буде приводити 2,0-літровий бензиновий мотор з чотирма циліндрами і наддувом. Потужність двигуна перевищить 400 кінських сил. Агрегат буде працювати спільно з дев'ятиступеневою автоматичною коробкою передач. За неофіційними даними, до 100 км/год новинка зможе розігнатися менш ніж за 4 секунди.

Офіційна прем'єра автомобіля відбудеться в наступному році. Основним конкурентом новинки стане BMW 1-Series.

Зараз на світових ринках представлена ​​оновлена ​​версія нинішнього покоління A-Class. Базова версія новинки оснащується 1,6-літровим бензиновим двигуном. Віддача мотора становить 102 к.с. і 180 Нм крутного моменту. Найекономічнішим в гамі є 1,5-літровий дизельний агрегат з віддачею 109 к.с. і 260 Нм крутного моменту.

Також інженери компанії збільшили потужність 2,1-літрового дизельного мотора до 177 кінських сил. Віддача 2,0-літрового бензинового турбодвигуна модифікації A250 Sport збільшилася до 218 кінських сил. Нинішня флагманська модель A45 AMG оснащується 2,0-літровим бензиновим турбомотором. Віддача двигуна становить 381 к.с. і 475 Нм крутного моменту. До 100 км/год автомобіль розганяється за 4,2 секунди.

Джерело: Autonews.ru