Mercedes-AMG розробить доступні хот-хетчі

Компанія Mercedes-AMG збирається розширити лінійку «заряджених» компактних моделей, побудованих на передньопривідній платформі від A-класу, за рахунок додавання менш потужних модифікацій. Про це з посиланням на керівника придворного тюнінг-ательє Mercedes-Benz Тобіаса Моерса повідомляє Auto Express.

Топ-менеджер відзначив, що з моделями, побудованими на базі A-класу (CLA, GLA і новий седан A-класу), Mercedes-AMG поступить так само, як з автомобілями старших сімейств. У останніх є топові AMG-версії з восьмициліндровими двигунами з 63-ї серії, а також 43-я серія, яка передбачає використання мотора V6.

Передбачається, що Mercedes-AMG A45 AMG отримає мотор, потужність якого перевищить 400 кінських сил, тоді як новий, молодший AMG-варіант буде комплектуватися дволітровою «турбочетвіркою» потужністю близько 300 сил. Ця модифікація зможе поборотися за покупців, наприклад, з Volkswagen Golf R.

Очікується, що Mercedes-Benz A-Class наступного покоління дебютує в наступному році. В AMG спочатку підготують молодший варіант хот-хетча, після якого на ринок вийде найпотужніша модифікація моделі.

У поточного A-класу є лише одна «заряджена» версія - AMG A 45. Вона оснащується 381-сильним чотирициліндровим турбомотором, а також системою повного приводу. З місця до ста кілометрів на годину хот-хетч розганяється за 4,2 секунди.

Джерело: motor.ru