Електричний хетч Mercedes EQ A розкриється у вересні

Компанія Mercedes-Benz покаже восени на мотор-шоу у Франкфурті концептуальний хетчбек на батареях. Як повідомляє видання Autocar, розроблена в Штутгарті модель отримає індекс EQ A, вийде на ринок в 2020 році і стане прямим конкурентом пятидверці BMW i3. Нібито в основу машини ляже не модульна платформа EVA (Electric Vehicle Architecture), а новий «візок» MEA (Modular Electric Architecture), хоча можливо, це одне й те саме. Само собою, очікується просунутий автопілот.

Mercedes EQ A

Концептуальний кросовер Generation EQ (на фото) восени минулого року дав уявлення про стилістику всіх майбутніх електрокарів Мерседеса. У серії паркетник нібито отримає ім'я EQ C. Також Daimler зареєстрував товарні знаки EQ E і EQ S.

Mercedes EQ A

Первісток суббренда EQ показав цифрову панель приладів діагоналлю 21 дюйм і сенсорні панелі на кермі. У хетча теж буде щось подібне.

Силова установка хетчбека буде простіша і дешевша, ніж у шоу-кара Generation EQ. Моделі «в базі» виділять не два електромотора, а один на передній осі. Однак другий двигун і, відповідно, повний привід в даний час також обговорюються. Уже відомо, що кросовер EQ C встане на конвеєр в Бремені. Збірку моделей EQ E і EQ S, ймовірно, налагодять в Зіндельфінгені, а випуском EQ A, швидше за все, займеться завод в Раштатті.

Константин Болотов, drive.ru