Глава Daimler зробив Селфі на тлі нового «Мерседеса»

Фотографію топ-менеджер німецького автоконцерну опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі LinkedIn. На знімку, який зробив глава концерну Daimler Дітер Цетше, відображений закамуфльований прототип Mercedes-Benz A-Class четвертого покоління, пише Motor1. Передбачається, що автомобіль буде побудований на модульній платформі MFA, яка також послужить основою ще для цілого ряду моделей марки.

З підпису до фотографії, яку виклав топ-менеджер в соціальній мережі, можна дізнатися, що в даний час автомобіль проходить серію випробувань. Так, Цетше пише, що тести проходять в одній з найкращих аеродинамічних труб з можливістю змінювати температуру всередині камери від -40 до +60 градусів за Цельсієм. При цьому швидкість вітру в випробувальній установці може досягати 265 км на годину.

На ринок Mercedes-Benz A-Class четвертого покоління, швидше за все, вийде вже в 2018 році. Очікується, що автомобіль отримає як бензинові, так і дизельні мотори, а «заряджену» модифікацію від AMG укомплектують 2-літровим турбодвигуном потужністю 400 к.с.

Джерело: auto.mail.ru