«Чуттєва чистота» - новий дизайн марки Mercedes

На Шанхайському автосалоні компанія Mercedes-Benz показала концептуальний компактний седан. В кінці січня мерседесівці представили скульптуру Aesthetics A, яка натякнула на дизайн майбутніх компактних моделей марки. Тепер дизайнери «відсікли» від абстрактного образу «зайве», і ми можемо зрозуміти, яким буде майбутній седан А-класу.

Найголовніше - це нова фірмова решітка радіатора під назвою Panamericana, в честь спорткара Mercedes-Benz 300 SL Panamericana 1950-х років. Вперше такий елемент оформлення дебютував на спорткарах Mercedes-AMG GT, а тепер перейде на масові моделі.

Нову стилістику дизайнери називають «чуттєва чистота», що має на увазі відсутність складних виштамповок і мінімум вигадливих прикрас. Також дизайн-концепція закликає відмовитися від звичних форматів кузовів і зосередитися на купеподібних силуетах.

Окремої згадки заслуговують ефектні фари, оброблені ультрафіолетовою фарбою, завдяки чому їх колір залежить від рівня освітленості на вулиці. Ще одна «фішечка» - величезний панорамний дах, що тягнеться практично до заднього скла.

"Ідеальні пропорції, чуттєва обробка поверхонь і мінімальне число ліній. Це - наступна віха «чуттєвої чистоти», яка повинна проголосити нову епоху дизайну".

Відомо, що новий образ стане основою зовнішнього вигляду всіх компактних моделей Mercedes-Benz, серед яких машини A- і B-класів, а також представники сімейств CLA і GLA. Чому не можна не радіти - виглядає Concept A Sedan дійсно свіжо.

Джерело: auto.mail.ru