Mercedes випустить на дороги «короля спорт-кросоверів»

У Нью-Йорку буде представлений Mercedes-AMG GLC 63, оснащений чотирилітровим бітурбомотором V8. За останньою мерседесівською традицією версій буде дві: GLC 63 потужністю 476 к.с. (650 Н ∙ м) і GLC 63 S віддачею 510 к.с. (700 Н ∙ м). У обох машин максимальна швидкість обмежена позначкою 250 км/год, але «базовий» GLC 63 до 100 км/год розганяється за 4,0 секунди, а GLC 63 S - на 0,2 секунди швидше.

Mercedes-AMG GLC 63

З таким «Мерседесом» не зможе змагатися навіть Porsche Macan (не кажучи про Audi SQ5 і BMW X4): найпотужніший «Макан» має в своєму розпорядженні 440 кінськими силами і прискорюється до «сотні» за 4,4 секунди, так що саме Mercedes-AMG отримав титул найшвидшого преміум-кросовера.

Mercedes-AMG GLC 63

З чотирилітровим мотором «Мерседеса» зістикована 9-ступінчаста коробка передач AMG Speedshift MCT і система повного приводу 4Matic + нового покоління - з багатодисковою муфтою в приводі передніх коліс, яка автоматично розподіляє крутний момент по осях.

Mercedes-AMG GLC 63

Також потрібно відзначити, що GLC 63 отримав задній диференціал, а S-версія - електроннкерований «дифф». Гальмівна система обох машин - з шестипоршневими механізмами спереду і чотирьохпоршневими ззаду, підвіска - тільки пневматична.

До речі, новий Mercedes-AMG GLC 63 першим з усіх «Мерседесів» отримав нову «AMG-зовнішність» - з вертикальними прутами решітки радіатора, які компанія вважає за краще іменувати AMG Panamericana - саме таке «обличчя» було на гоночних «Мерседесах» п'ятдесятих років.

Джерело: auto.mail.ru