Кабріолет Mercedes-AMG S 63 відправився на Нюрбургрінг

Сімейство Мерседеса S-класу чекає оновлення, в ході якого будуть змінені бампери і вся оптика, приладова панель і обладнання салону, моторна гамма і електронні помічники водія. Будуть покращені і «заряджені» варіанти «есок». Зокрема, в минулому році фотошпигуни зловили на випробуваннях рестайлінгової купе Mercedes-AMG S 63. А тепер кабріолет S 63 відкрив новий сезон заводських тестів на знаменитому Нюрбургринзі. У його околицях і вдалося сфотографувати перекроєну модель.

Як бачимо, слідом за «гарячим» купе кабріолет приміряв грати радіатора в стилі спорткара Mercedes-AMG GT.

Малюнок ліхтарів, вентиляційні отвори і повітрозабірники - то небагато, що визначить зовнішність перекроєної машини. Всередині ми чекаємо кермо з сенсорними панельками на спицях, поліпшені дисплеї (приборка, мультимедійна система), новий великий тачпад на тунелі.

Нагадаємо, на дореформеному кабріолеті агрегат V8 5.5 видає 585 к.с і 900 Н • м.

Швидше за все, настройки двигуна після рестайлінгу зміняться. Але чи не занадто сильно, так як зверху потрібно залишити місце для версії S 65 Cabriolet з мотором V12 6.0 (630 к.с. 1000 Н • м). На публіці Mercedes-AMG S 63 покажеться восени, до покупців добереться до кінця цього року, а швидше за все - вже на початку 2018 го. Зате звичайні модифікації оновленого S-класу німці розсекретять в квітні.

Леонид Попов, drive.ru