Найдорожчий Mercedes: орієнтовна ціна понад 2,2 млн євро

Новий Mercedes обіцяє стати найдорожчим серійним авто цієї компанії. За даними TopGear, вартість гіперкара, який поки носить кодову назву Mercedes-AMG Project One, складе 2,275 млн євро, причому це без урахування податків.

Інформації про машину поки небагато. Відомо, що всього буде зроблено 275 таких Project One - перша повинна бути зібрана в 2019 році. Крім того, представники німецької компанії розповіли, що Mercedes-AMG Project One стане машиною, яка отримає максимальну кількість технологій з Формули-1. За словами голови відділення AMG Тобіаса Моерс, це буде формульний болід, на якому можна буде їздити по дорогах загального користування.

Зокрема, в рух ця машина стане приводитися мотором V6 об'ємом 1,6 л, який можна буде розкручувати до 11 тис. Об/хв. Крім того, з'являться електродвигуни з «найдорожчими акумуляторами на планеті».

Очікується що сумарна потужність Project One складе близько 1000 к.с. «Я не кажу, що це буде найпотужніший автомобіль на планеті, я не женуся за максимальною швидкістю», - пояснив пан Моерс.

Джерело: auto.mail.ru