Кабріолет Mercedes E-класу вперше став повнопривідним

У Женеві через кілька днів завершиться формування E-сімейства: до седану, купе і універсалу приєднається кабріолет. Тепер у нього є повний привід 4Matic, правда, тільки у версії з наддувною «шісткою» 3.0 (333 к.с., 480 Н • м). Більш немає ніяких сюрпризів. Хоча докладні характеристики не оприлюднені, ясно, що відкрита «ешка» повторює купе і по моторній гамі з дев'ятиступеневим «автоматом», і по підвісці, і за заходами безпеки.

E-Class Coupe Cabrio

М'який верх по конструкції такий же, як у відкритого S-класу. Дах, який автоматично складається за 20с. на швидкостях до 48 км/год, може бути коричневим, синім, червоним або чорним. З вітром в салоні борються система AirCap і «шарф» AirScarf.

Задні сидіння підігріваються, а їх спинки складаються для «наскрізного» завантаження довгомірів. Обсяг багажника зі складеним в ньому дахом складає 310 л, з піднятим верхом - 385.

Само собою, автомобіль оснащений просунутою системою профілактики перекидання, розробленої спеціально для нього. Якщо ж аварія неминуча, піропатрони за спинками задніх сидінь вистрілюють захисні дуги. Німці кажуть, що машина відповідає не тільки міжнародним, але й більш суворим внутрішнім стандартам безпеки марки Mercedes-Benz.

Константин Болотов, drive.ru