Рестайлінговий Mercedes-Benz C-класу порадував ліхтарями

Візуальне схожість седанів марки Mercedes незаперечно. Навіть їх задня оптика схожа - у E-класу, «Ески» і «цешки». Тепер з'явилася надія, що після низки рестайлінг відрізняти машини видали буде простіше, особливо в темряві. Днями Фотошпигуни відзняли оновлений Mercedes-Benz C-класу, який вперше показав свої нові ліхтарі.

Частина оптики все ще заклеєна плівкою, а й те, що залишилося на виду, - заслуговує на увагу.

Огинають ліхтарі «дужки» габаритів і стоп-сигнали усередині них виглядають незвично.

Спереду крім бампера зміниться світловий малюнок в фарах - поворотники і денні ходові вогні, зміниться і основна оптика.

Нагадаємо, від рестайлінгового C-класу ми чекаємо нові модульні мотори, поліпшену мультимедійну систему, змінені кермо і панель приладів, розширений перелік систем безпеки і помічників водія, а на деяких версіях - 48-вольтова бортова система для допоміжних пристроїв і інтегрованого стартера-генератора. Дебют цього автомобіля відбудеться тільки восени, так що в Женеві ми будемо милуватися зовсім на інші Мерседеси.

Видання Autocar запевняє, ніби в березні німці представлять концепт GT4, прообраз серійної моделі 2018 року на модифікованій платформі MRA, яка замінить CLS Shooting Brake і буде рекламуватися як «чотирьохдверна сестра AMG GT». На малюнку - прогноз незалежного ілюстратора.

Компанія Daimler розповіла, що на Женевському автосалоні покаже кабріолет Е-класу і шалено-розкішний топовий G-клас (світові прем'єри), плюс кілька автомобілів AMG. Оновлений паркетник GLA відсвяткує прем'єру в Європі і розширить список моторів. Крім того, виробник привезе до Швейцарії кілька спеціальних версій своїх серійних моделей (в тому числі марки Smart) і пікап X-класу (все ще в вигляді концепту).

Леонид Попов, drive.ru