Кросовер Mercedes-AMG GLC 63 Coupe склав компанію побратиму

В кінці грудня минулого року ми показали шпигунські знімки «гарячого» кросовера Mercedes-AMG GLC 63. Незважаючи на пристойне маскування, ми запідозрили, що решітка радіатора новачка оформлена як у спорткара AMG GT. А ще цілком логічним було очікувати створення аналогічної версії на ім'я Mercedes-AMG GLC 63 Coupe. Тепер і вона попалася фотографам на зимових тестах, теж з такою «зубастою» решіткою.

Mercedes-AMG GLC 63 Coupe

До прем'єри цього автомобіля залишилося ще кілька місяців, так що фінальний варіант може виглядати дещо інакше. Ну і, звичайно, різні диски спереду і ззаду - примха випробувачів.

Mercedes-AMG GLC 63 Coupe

У рух купе приводиться тим же наддувним мотором V8 4.0, що і кілька інших «заряджених» моделей марки. Відкритим залишається лише питання про налаштування. Ми припускаємо 476 к.с. і 650 Н • м за замовчуванням, 510 к.с. і 700 Н • м - на S-версії.

Mercedes-AMG GLC 63 Coupe

Разом з паркетником-купе на випробуваннях знову був помічений «гарячий» кросовер з традиційним кузовом. Ймовірно, це теж «63-й» (їх логічно порівнювати ніс до носа). Але чомусь решітка радіатора і наконечники вихлопних труб у «напарника» - від шестицилиндрового GLC 43.

Світова прем'єра простого Мерседеса-AMG GLC 63 відбудеться в першій половині нинішнього року. Швидше за все, вже в Женеві. Але навряд чи компанія виставить на шоу GLC 63 відразу з двома версіями кузовів. Тому Mercedes-AMG GLC 63 Coupe розкриє всі свої секрети тільки восени, нехай навіть після презентації звичайної п'ятидверної сестри ніяких сюрпризів тут не передбачається. Додамо, що в цьому році нас чекає ще кілька прем'єр від Мерседеса - наприклад, оновлений С-клас і гіперкар Project One.

Леонид Попов, drive.ru