Mercedes створив «ідеальний автомобіль для листоноші»

Німецька компанія продовжує розвивати концепцію доставки роботами товарів і кореспонденції на «останній милі». Цієї осені на IAA, найбільшій вантажній виставці світу, Mercedes-Benz показав концепт Vision Van - проект малотоннажного перевізника з майбутнього, в кузові якого змонтована хитромудра система сортування вантажів: сама вибирає і висуває для розвантаження потрібний вантаж, коли фургон приїжджає за адресою.

Доставити посилку вагою до двох кілограмів можуть керовані зі смартфона дрони, радіус дії яких 10 км. (Відстань шляху від машини до клієнта прийнято називати «останньою милею» - саме цей відрізок, як правило, займає найбільшу кількість часу).

Тепер справа дійшла до побудови предсерійного примірника. В якості основи виступив звичайний Mercedes-Benz Sprinter, в якому крім вантажного відсіку є відділення для восьми колісних роботів - останнім належить самостійно залишати машину і займатися доставкою.

Vision Van

Незабаром почнеться тестування «ідеального автомобіля для листоноші». Передбачається, що така концепція багаторазово підвищить продуктивність кур'єрів і прискорить процес доставки, адже на одній машині їздитимуть фактично дев'ять доставщиків.

Vision Van

Джерело: auto.mail.ru