Дводверка Mercedes-AMG GT C одягнулася на ювілей AMG

Після виходу в світ родстера Mercedes-AMG GT C стало відомо, що подібну варіацію виробник готує і для купе. (Звичайно ми пам'ятаємо, що формально перед нами хетч, третя дверцята-то відкривається разом зі склом.) Зараз воно може бути одним з трьох видів - просто Mercedes-AMG GT і GT S, плюс найпотужніший GT R. І ось вперше фотошпигунам вдалося зняти закритий Mercedes-AMG GT C, та не простий, а ювілейний, та до того ж без камуфляжу. Автомобіль на знімках побудований до 50-річчя бюро AMG, яке буде відзначатися в 2017 році.

Mercedes-AMG GT C

Повна назва новачка - Mercedes-AMG GT C Coupe Edition 50.

Mercedes-AMG GT C

Дружній нам фотограф застиг машину під час її офіційної фотосесії і не забув зробити серію власних знімків.

Мотор у спорткара GT C, природно, той же, що у всіх побратимів, - «бітурбовісімка» 4.0. Віддача, швидше за все, буде на рівні родстера GT C - 557 к.с. і 680 Н • м. Від базової дводверки така відрізняється рядом технічних елементів, запозичених у топовій «Ерки» (повнокероване шасі, блокується задній диференціал з електронним управлінням, розширена задня колія).

Mercedes-AMG GT C

Решітка радіатора і бампер - як на родстері GT C, але колісні диски інші. Значок на кормі говорить про те, що даний матово-чорний екземпляр - не з простих.

Ювілейна модифікація, крім іншого, виділиться підбором забарвлення кузова і колісних дисків, а також нестандартним оформленням інтер'єру. Передбачуване місце і час дебюту - березень, Женева. Запуск на ринок - ближче до кінця 2017 року.

Леонид Попов, drive.ru