Позашляховик Mercedes-AMG G 63 доведеться почекати ще рік

Новий Mercedes-Benz G-класу продовжує зимові тести. На цей раз в групі випробовуваних зразків була помічена пара «гарячих» побратимів Mercedes-AMG G 63. Автомобіль виглядає схожим на предка, але його основа перекроєна (незалежна передня підвіска тут - головне надбання), а ще, за повідомленнями фотографів, новий G-клас ширше, ніж раніше.

Mercedes-Benz G 63

Нове сімейство G-класу в порівнянні з попередником скине до 400 кг спорядженої маси, хоча точна різниця для версії G 63 невідома.

Mercedes-Benz G 63

Про «зарядженості» прототипів свідчать великі колісні диски, гальма і бічний вихлоп.

Mercedes-Benz G 63

Дев'ятиступеневий «автомат» (у предка був семиступінчастий) разом з іншими факторами дозволить поліпшити динаміку і економічність моделі.

Mercedes-AMG G 63 отримає відомий вже за кількома AMG-моделям агрегат V8 4.0 з двома турбокомпресорами. Віддача невідома, але, швидше за все, ближче до тієї, що на седані E 63 S (612 к.с. і 850 Н • м). Не так вже й далеко, наприклад, від останньої 700-сильної версією ательє Brabus. Випускати «Геліка» будуть, як і раніше, в Граці на заводі Магна. Дебютувати звичайні версії повинні в другій половині 2017 року (мабуть, у Франкфурті), а ось новий G 63 не варто чекати раніше початку 2018 го.

Леонид Попов, drive.ru