Mercedes-Benz відзначив випуск першого авто скульптурою та патентом

aesthetics 125У суботу, 29 січня, в Штутгарті в рамках святкування 125-річного ювілею з моменту отримання Карлом Бенцом патенту на перший "автомобіль з бензиновим двигуном", компанія Mercedes-Benz представила скульптуру під назвою Aesthetics 125, яка дає уявлення про напрям дизайну майбутніх моделей бренду . Крім того, виробник оголосив про отримання патенту на абсолютно нову технологію в сфері акумуляторів для електромобілів.

За словами представників "Мерседеса", скульптура виготовлена за допомогою інноваційної системи швидкого створення прототипів, що дозволяє відразу переносити цифрові дані на дизайн-макет. "Технологія може працювати з широким наборів матеріалів і здатна створювати з них найтонші шари, що дозволяє уникнути зайвої витрати матеріалу при виробництві скульптури", - говориться в повідомленні компанії.

aesthetics 125

У Mercedes-Benz також відзначили, що зареєстрували в німецькому відомстві по патентах і товарних марках конструкцію так званих "біполярних плоскокоміркових літій-іонних акумуляторів". Такі батареї компактніше й ефективніше акумуляторів, що використовуються на нинішніх гібридах і електрокарах, а також менше нагріваються. Подробиці про технології поки не розкриваються.

aesthetics 125

Як повідомлялося раніше, німецький автовиробник вже приступив до розробки дизайн-проектів сімейства автомобілів з альтернативними силовими установками, які в майбутньому складуть конкуренцію електрокару BMW Megacity. Крім того, через два роки планується запустити в серію електричну версію суперкара SLS AMG.

aesthetics 125

aesthetics 125

Джерело: АвтоРинок.ру