Седан Mercedes-AMG S 63 розкрив деталі зміненого інтер'єру

Замаскований рестайлінговий S-клас ми вже не раз бачили на дорогах. Однак пара нових зразків (в тому числі «заряджений» S 63), зупинилася на узбіччі шосе, дозволила розглянути нові деталі інтер'єру. Серед них головна знахідка - великий тачпад на центральному тунелі. Він повинен надати машині нові можливості по управлінню мультимедійною системою.

Mercedes-Benz S-Class

Це не перший випадок, коли тестові Мерседеси вдало ламаються якраз поблизу місця, де чергує дружній нам фотограф, а випробувачі дають можливість подивитися всередину.

Великий тачпад зайняв місце круглого контролера. А налаштування шасі тепер будуть змінюватися клавішею-гойдалкою замість звичайних кнопок.

Кермо закрите, але тут зміниться розташування і число кнопок. На підлокітнику - логотип Майбаха, хоча тестовий зразок їм не є. Два монітора на приладовій панелі візуально злилися в одне ціле (на колишньої версії по центру стояла потужна перемичка). Не виключено, що правий виявиться ще і сенсорним.

Оскільки «Еска» повинна підтягтися за деякими пунктами до більш нового Е-класу, старший седан отримає екрани з великою роздільною здатністю, ніж зараз, і кермо з тачпадом на спицях (там же - кілька клавіш-гойдалок). Ще з'явиться система управління жестами.

Ліхтарі нагадують колишні, але все ж скориговані. Як і передня оптика, до речі. Там з'являться нові адаптивні фари з подвійними дугами денних ходових вогнів, які заодно візьмуть на себе роль покажчиків повороту.

За технікою новації прогнозовані. У всякому разі в моторній гамі з'являться нові модульні двигуни, зокрема рядні трилітрові «шістки» (бензинова на 408 кінських сил і дизельна на 313 к.с.). Всі деталі будуть розкриті тільки навесні 2017 року: оновлений седан ми чекаємо в березні на Женевському автошоу.

Леонид Попов, drive.ru