Седан Mercedes-Benz CLS може розділитися на дві моделі

Якщо буквально слідувати логіці нової номенклатури Мерседесів, то наступне так зване «чотирьохдверне купе» на основі E-класу отримає ім'я Mercedes-Benz CLE. З іншого боку, знайомий всім індекс CLS німці можуть залишити просто за традицією. Але є і більш цікаве припущення: за даними видання Autoevolution, компанія може трансформувати CLS в дві самостійні моделі.

Mercedes-Benz CLS

Безумовно перед нами спадкоємець «це-ель-еса», а ось який індекс ховається під його маскувальною плівкою - поки неясно.

Mercedes-Benz CLS

Настільки ранній прототип вже оснащений майбутньої серійної оптикою, яка проглядає з-під плівки. Це трапляється нечасто.

Перша машина буде більш спортивною по суті і агресивною на вигляд. Її можуть назвати як Mercedes-AMG CLS, так і Mercedes-AMG GT4 (натяк на позиціонування, мовляв це «чотиридверний варіант GT»). У будь-якому випадку основа напевно буде від «ешки» (тобто платформа MRA). Більш приземлений седан в такому випадку буде зватися CLE. Судячи з усього, цей варіант і попався недавно в об'єктиви фотошпигунів.

Mercedes-Benz CLS

Накладки на кузові не дозволяють в повній мірі оцінити витонченість ліній. Але вже видно, що скління буде чи не вужче, ніж у машини поточної генерації.

Пропонуємо заодно подивитися на свіжі знімки купе і кабріолета Е-класу. На цих зразках менше маскування.

Цікаво, що у поточного покоління CLS вже вийшла прощальна серія Final Edition. А адже заміна буде офіційно представлена ​​щонайменше через рік. Природно, під капотом у неї виявляться «турбочетвірки» і рядні «турбошестірки» з нового модульного сімейства (з V6 доведеться розлучитися). Майже всі версії отримають 48-вольтну бортову систему для живлення «м'якої» гібридної системи. А «заряджений» побратим з прізвищем Mercedes-AMG, звичайно, буде приводити в рух універсальна чотирилітрова «бітурбовісімка».

Леонид Попов, drive.ru