«Мерседес» показав найпотужніший Е-клас

Мало того, зараз вони вже зовсім і не «Бенци», а Mercedes-AMG. Так коротше і зрозуміліше, хоча за Карла Бенца, який і вигадав автомобіль, трохи прикро.

Однак покупцям нового E-класу від AMG небуде коли перейматись за пана Бенца. Адже вони зможуть їздити дуже швидко і, головне, красиво. Посудіть самі - Mercedes-AMG E 63 має двигун V8 з подвійним наддувом, який видає 571 к.с. або аж 612 к.с. в залежності від настройки. І в останньому випадку автомобіль здатний розігнатися 0-100 км/год всього за 3,3 секунди. Як при такій динаміці можна міркувати про несправедливість буття?

Mercedes-AMG E63

До речі, відтепер E-клас від AMG НЕ задньопривідні! Він має повний привід. Удар по підвалинам? А як же тепер дрифтувати? «Ешкам» від AMG тепер покладено спеціальний режим, завдяки якому вся енергія мотора передається виключно на задню вісь, а ESP буде повністю відключатися.

Mercedes-AMG E63

Ну а ще Mercedes-AMG E 63 відрізняються від звичайних «ешок» іншим аеродинамічним обвісом (що цілком логічно), чорними корпусами бічних дзеркал, посиленими гальмами і більш жорсткою підвіскою. Крім того, тут буде інша автоматична коробка: більш швидка і «міцна» (все-таки крутний момент тут неабиякий: 750 Н ∙ м в версії Mercedes-AMG E 63 і 850 Н ∙ м в «зарядженої», яка називається E 63 S 4MATIC +).

Джерело: auto.mail.ru