Пікап Mercedes X-класу піде в серію через рік

В рамках закритого заходу в Стокгольмі компанія Mercedes нарешті представила перший у своїй історії пікап (формально він не перший, раніше німці випускали пікапи на базі легковиків). Сюрпризом стало те, що на сцену викотили відразу два автомобілі - stylish explorer, що представляє собою міський варіант моделі, а також powerful adventurer - підготовлену машину для бездоріжжя. Обидва - концепти. У серійне виробництво пікапи, які отримали ім'я X-Class, підуть в наступному році.

Mercedes-Benz X-Class

Виробництво пікапа X-класу буде налагоджено на заводі Ніссана в Барселоні. Для країн Південної Америки модель планується випускати на підприємстві Renault в Аргентині.

Mercedes-Benz X-Class

«Цивільна» версія stylish explorer може похвалитися багато обробленим інтер'єром, особливо не відрізняється від салонів кросоверів марки.

Як було відомо, технічно пікап Mercedes - клон моделі Nissan NP300 Navara. На відміну від ще одного брата-близнюка Renault Alaskan німецький пікап значно відрізняється від донора зовні, всі кузовні панелі X-класу - оригінальні. Максимальне навантаження - приблизно 1,1 т, а максимальна маса причепа на буксирі - 3,5 тонни.

Mercedes-Benz X-Class

Версія powerful adventurer, взута у позашляхові шини, отримала захист нижньої частини кузова і обвіс з вуглепластика, а також лебідку і буксирувальний гак.

Технічних подробиць німці поки не повідомили, що можна пробачити шоу-карам. За попередніми даними, серійні пікапи Mercedes X-класу отримають ті ж чотирициліндрові мотори, які встановлюються на споріднений Nissan. Топові версії мерседесівського пікапа отримають фірмову систему повного приводу 4Matic із пониженою передачею і блокуваннями центрального і заднього диференціалів, а також двигун V6. У продаж автомобіль повинен надійти на початку 2018 року.

Анастасия Королькова, drive.ru