У зовнішності купе Mercedes-Benz E-класу майже не залишилося секретів

Сильно закамуфльований Mercedes-Benz E-Class Coupe ми бачили на тестах ще в грудні. Зрозуміло було, що в значній мірі машина буде схожа на седан Mercedes-Benz E-класу, і все ж інтригувала задня частина. Тепер на нових кадрах можна розглянути майже всі деталі автомобіля - плівки на ньому мінімум (прем'єра, ймовірно, відбудеться на початку наступного року).

Mercedes-Benz E-Class Coupe

Нагадаємо, минуле купе Е-класу було не зовсім «Е», так як грунтувалося на платформі від C-класу W204. Тепер «візок» у «цешки» і «ешки» загальний (MRA), нехай і зі своїми тонкощами в настройках підвісок.

Mercedes-Benz E-Class Coupe

За силуетом купе Е-класу виявилося ближче до купе С-класу, ніж до «Ески». Але за рахунок більшої довжини і сильніше зниженого даху, «ешка» виглядає елегантніше. Над головами задніх пасажирів «цешки» дах більш опуклий.

Mercedes-Benz E-Class Coupe

Ліхтарі за формою лише нагадують задню оптику купе С і S-класу, але обводи трохи інші, і тут вони, мабуть, сильніше витягнуті до центру машини.

Моторна гамма дводверки повинна повторювати асортимент двигунів седана (до слова, в 2017-м на Мерседеси повернуться рядні «шістки»). На вершині, зрозуміло, варіант Mercedes-AMG Е 63. четиридверка з таким позначенням вже майже готова. На «гарячій» моделі очікується чотирилітровим «бітурбовісімка» з 571 к.с. (750 Н•м) або 612 к.с. (850 Н•м). (За аналогією з AMG GT у купе Е 63 будуть модифікації, відмінні по потужності.) Нагадаємо також, що в гамі «ешки», крім седана, вже є універсал і піднятий універсал All-Terrain, а ще ми чекаємо виходу кабріолета, але він поспіє останнім з усіх побратимів.

Леонид Попов, drive.ru