Мікроавтобус Brabus: для дуже багатих клієнтів

Відоме німецьке тюнінг-ательє Brabus представило наддорогий і розкішний Mercedes-Benz Sprinter, який отримав власну назву - Brabus VIP Conference Lounge. Зовнішній вигляд автомобіля змінився не дуже сильно: 18-дюймові колісні диски, біксенонові фари і новий бампер зі світлодіодними «вусами» денного світла. Не йдеться і про прокачування двигуна, якої, судячи з усього просто не було. Натомість німці повідомили, що для плавності ходу забезпечили машину пневмопідвіскою. Але ось що стосується салону, то тут відбулися кардинальні зміни.

Mercedes-Benz Sprinter від Brabus

Чорна шкіра і алькантара, підігрів всіх шести сидінь, холодильник між сидіннями третього ряду, 10-дюймовий планшет і два телевізори, підключені до Apple TV, Blue-ray програвач, аудіосистема з 10 динаміками, клімат-контроль, підсвічування салону з регулюванням, столик з цінних порід дерева, точка доступу Wi-Fi та 6 USB роз'ємів, по одному у кожнму кріслі.

Mercedes-Benz Sprinter від Brabus

Розробники Brabus VIP Conference Lounge не приховують, що їх автомобіль в першу чергу призначений для ділових людей, які в дорозі можуть використовувати його як мобільний офіс. У цьому автомобілі однаково зручно здійснювати ділові поїздки, проводити переговори або просто працювати. Благо, що машина оснащена всім необхідним.

Mercedes-Benz Sprinter від Brabus

Mercedes-Benz Sprinter від Brabus

Але дозволити собі Brabus VIP Conference Lounge зможуть тільки дуже багаті клієнти, так як машина оцінена в 224 910 євро або майже в 250 000 доларів. А це, між іншим, на 60 000 доларів більше, ніж коштує Mercedes-Maybach S600. Правда, останній, хоч теж оснащений по вищому розряду, але не може запропонувати такого простору, як Brabus VIP Conference Lounge. Так що своїх клієнтів цей автомобіль напевно знайде.

Джерело: auto.mail.ru