У купе Mercedes-AMG C63 буде екстремальна версія

Незвичайний прототип недавно попався в об'єктиви шпигунських фотокамер. На знімках відображено купе Mercedes-AMG C 63 без будь-якого камуфляжу, але з великим антикрилом на кришці багажника. Достовірної інформації про те, яку саме версію обкатують німці, поки немає. Можна припустити, що перед нами автомобіль з лінійки Black Series. Також ходять чутки, що у дводверки з'явиться R-модифікація, яка встане на сходинку вище C 63 S Coupe (510 к.с.).

Mercedes-AMG C63 Coupe

Зовнішні відмінності від стандартного купе Mercedes-AMG C 63 у більш потужної модифікації будуть мінімальні. Злегка видозміняться бампери.

Mercedes-AMG C63 Coupe

Чи в Мерседесі готують версію Mercedes-AMG C 63 R, то, найімовірніше, таке купе оснастять тим же чотирилітровим бітурбомотором V8, який встановлюється на модель Mercedes-AMG GT. Нагадаємо, на купе з приставкою R в назві цей двигун видає 585 к.с. і 700 Н • м тяги, а на родстер Mercedes-AMG GT C - 557 к.с. і 680 Н • м. Коли «заряджена» дводверка С-класу справить свій дебют, неясно, але, схоже, трапиться це до кінця року.

Анастасия Королькова, drive.ru