Ретельно приховуваний новий Mercedes S-класу примітили на дорогах Німеччини

mercedes-benz new s-classРоберт Есенов, drive.ru

Нинішні седани Audi A8 і BMW сьомої серії свіжіше Мерседеса S-класу. Але це по роках, а по ширині лінійки сучасних моторів, рівнем комфорту, оснащення та опрацювання інтер'єру флагман зі Штутгарта ще як мінімум актуальніше. Але час іде, і модель потрібно оновлювати - такий неписаний закон автомобільного світу. Яким буде новий Mercedes S-класу?

Спробуй-но оціни це, дивлячись на автомобіль, помічений на тестах в Німеччині: кузов одягнений у комбінезон! З чуток, так скрупульозно німці приховують більш елегантний, більш легкий екстер'єр з фарами і фальшрадіаторной гратами в стилі моделі CLS. Можливо, якісь елементи зовнішнього оздоблення нагадають нам про концепт Mercedes F700.

mercedes-benz new s-class

Абсолютно точно на моделі наступного покоління дебютує система Pre-Safe Pulse, відсуває крісло з людиною в протилежну від удару бік. А ще, можливо, ремені безпеки стануть надувними.

У гамі модифікацій з'явиться і бензоелектричний версія, акумулятори якої можна буде заряджати від побутової мережі.

У лінійці моторів найбільшим змінам піддасться бітурбоагрегат V12 5.5 версії S 600. Решта двигуни залишаться в строю: від 204-сильного турбодизеля 2.1 (S 250 CDI) до 435-сильний V8 4.7 (S 500) з двома турбокомпресорами. А ще, судячи зі слів керівника відділу пасивної безпеки легкових автомобілів Mercedes-Benz Родольфо Шонебурга, новий S-клас здійснить маленьку революцію в плані тієї самої безпеки. Одне шкода: чекати доведеться до 2012 року.