Smart в Парижі: показані автомобілі для міст майбутнього

Чому популярні електромобілі у Європі? Насправді, причину варто шукати не тільки в цінах на бензин. Просто в Європі вже давно звернули увагу на проблему чистоти повітря в великих містах. Ось взяти, наприклад, Париж. Ви знаєте, що з недавнього часу тут офіційно заборонено в'їжджати в центр на автомобілях, випущених до 1997 року? А в деяких країнах Європи вже з 2025 року повністю заборонять продавати машини, оснащені тільки ДВЗ.

Smart Electric Drive

Напевно, тепер стане зрозуміліше, чому саме на Паризькому автосалоні компанія Daimler представила електричні версії нових Smart Fortwo, Cabrio і Fourfour. Як самовпевнено заявили самі представники компанії, «тепер ідеальний міський автомобіль повинен стати ще трішки краще».

Smart Electric Drive

У рух електричні Smart Fortwo, Cabrio і Fourfour призводитимуть 80-сильні електромотори (160 Н∙м), які будуть здатні розігнати цих малюків до 130 км/год. Повна зарядка акумуляторів буде займати цілком прийнятні 2,5 години. Запас ходу електричного Smart Fortwo складе 160 кілометрів. Кабріолет і чотиридверний Forfour зможуть проїхати на 5-6 кілометрів менше.

Ціни на нові Smart Electric Drive будуть починатися з позначки 27 839 євро. Так що в Європі проблем з продажами, які почнуться в 2017 році, у компанії, швидше за все, не буде.

Джерело: auto.mail.ru