Найкрутіший Mercedes отримав броньовану версію

Німецький автовиробник розсекретив лімузин Mercedes-Maybach S600 Pullman Guard. Публічний показ броньованої версії найрозкішнішої моделі в лінійці німецького виробника відбудеться на Міжнародному автосалоні в Парижі.

Mercedes-Maybach S600 Pullman Guard

Головною «фішкою» Mercedes-Maybach S600 Pullman Guard став балістичний захист вищого рівня VR9. Це означає, що автомобіль здатний витримати чергу з штурмової гвинтівки. Для цієї мети творці застосували в кузові компоненти з араміда, спеціальні вставки зі сталі, а також багатошарові полікарбонатні скла. Крім того, лімузин S600 Pullman Guard здатний витримати вибухи потужністю до 15 кг в тротиловому еквіваленті на відстані до двох метрів.

Mercedes-Maybach S600 Pullman Guard

У рух Mercedes-Maybach S600 Pullman Guard приводиться тим же шестилітровим двигуном V12 (530 к.с. і 830 Н∙м), що і цивільна версія автомобіля. Максимальна швидкість лімузина обмежена електронікою на позначці 160 км/год, що пов'язано з масою автомобіля, яка становить 5100 кг.

Mercedes-Maybach S600 Pullman Guard

Крім цього, броньований «Пульман» оснастили спеціальним звуковим сигналом, двома радіостанціями, аварійним акумулятором, а також гучномовцем.

Mercedes-Maybach S600 Pullman Guard

У Німеччині вартість Mercedes-Maybach S600 Pullman Guard почнеться з позначки 1,4 млн євро. Перші автомобілі будуть доставлені клієнтам в другій половині 2017 року.

Джерело: auto.mail.ru