Спорткар Mercedes-AMG GT S став шедевром ательє Piecha

Німецьке бюро Piecha і фірма Performmaster представили публіці власну версію спорткара Mercedes-AMG GT S, що отримала назву Piecha AMG GT-RSR. Тюнери з Ротвайль не зуміли переплюнути колег з ательє Posaidon по потужності (612 к.с. проти 700), однак обігнали їх по тязі (840 Н•м vs. 750). Крім того, позаду залишилися Brabus (600 к.с., 750 Н•м) і «старше» купе Mercedes-AMG GT R (585 к.с., 700 Н•м). Зауважимо, що GT R все ж швидше розмінює сотню (3,6 с проти 3,7), але максимальна швидкість у нього нижче: 318, а не 330 км/год.

Mercedes-AMG GT S від Piecha (Piecha AMG GT-RSR)

Автори проекту Piecha AMG GT-RSR без сорому називають автомобіль «шедевром» і «унікальною перлиною». Вибір на користь забарвлення кузова пояснюється тим, що справжній сапфір - темно-синій. Мовляв, Mercedes-AMG GT S, як і будь-який інший дорогоцінний камінь, потребує огранювання.

Mercedes-AMG GT S від Piecha (Piecha AMG GT-RSR)

Вуглеволоконний дифузор «розлютив» корму до межі. Мішленівські шини поступилися місцем покришок Yokohama Advan Sport V105 розмірності 275/35 ZR19 спереду і 305/30 ZR20 ззаду.

Автоматично висувне антикрило чіпати не стали, але зверху прикріпили своє, фіксоване. Замість трапецієподібних патрубків з'явилися чотири хромовані круглі діаметром 90 мм. Весь аеродинамічний обвіс (спіліттер, спойлери, спідниці тощо), як водиться, виготовлений з вуглеволокна. При відкритті/закритті двері пороги підсвічуються п'ятьма світлодіодами з кожного боку. Ціну Piecha називає тільки по клієнтському запиту.

Константин Болотов, drive.ru