Кросовер Mercedes-AMG GLC 43 Coupe не підніс сюрпризів

У березні цього року був представлений «заряджений» кросовер Mercedes-AMG GLC 43 4Matic. Ніхто не сумнівався, що така ж версія з'явиться і у його купеподібного побратима. Ходили навіть чутки, ніби автомобіль вперше покажуть на Московському мотор-шоу. Однак російське автошоу в нинішньому році вийшли вже дуже скромними, тому німці відклали публічний дебют до більш значущої події - Паризького автосалону.

Mercedes-AMG GLC 43 4Matic

Продажі в Європі стартують взимку. Кросовер незабаром добереться і до Росії. Ціни будуть оголошені приблизно тоді ж. Версія Coupe буде дорожче.

Mercedes-AMG GLC 43 4Matic

Пневмопідвіска йде вже «в базі», на моделі Mercedes-AMG GLC 43 Coupe встановлено інші поворотні кулаки і кульові опори. Гальма - 360 мм спереду і 320 мм ззаду.

Не чекаючи прем'єри, мерседесівці розкрили всі карти. Втім, нічого несподіваного про машину ми не дізналися. Кросовер з приставкою Coupe в назві оснащується тієї ж трилітровою «бітурбошісткою», яка видає 367 к.с. і 520 Н • м, що встановлюється і на звичайний Mercedes-AMG GLC 43. Мотор агрегатується з девятидіапазонним «автоматом». Розгінна динаміка теж ідентична. Автомобіль розмінює сотню за 4,9 с, а максимальна швидкість обмежена на 250 км/год.

Анастасия Королькова, drive.ru