Розкрито перші подробиці про суперкар Mercedes-AMG

Після минулого в ці вихідні Гран-Прі Бельгії представники команди Mercedes-AMG Petronas заявили, що до 50-річного ювілею спортивного підрозділу AMG буде розроблений наддорогий гіперкар. В даний час проектування цього автомобіля близьке до завершення, і очікується, що передсерійний прототип буде показаний вже в наступному році. При виробництві гіперкара будуть максимально використовуватися гоночні технології, що застосовуються при розробці та виготовленні болідів Формули 1. Зокрема, спорткар отримає силову установку від формульного боліда Mercedes-AMG W07 - 1,6-літровий шестициліндровий бі-турбомотор, два електричних двигуна і систему рекуперації енергії .

Мотор, як і коробка передач, будуть серйозно доопрацьовані. Основний упор буде зроблений на збільшення їх ресурсу і надійності, так як вимоги до двигунів «цивільних» спорткарів зовсім інші, ніж у гоночних машин. Потужність агрегату складе близько 900 к.с., а сукупна потужність двох електромоторів - 160 к.с. що дозволить автомобілю масою 1000 кг розмінювати першу сотню за 2,5 с і розганятися до 354 км/год.

Також автомобіль отримає «просунуту» аеродинаміку і, по завіреннях розробників, стане одним з найбільш технічно досконалих спорткарів у світі. А також одним з найбільш рідкісних і дорогих. Всього планується випустити п'ятдесят автомобілів за ціною 4 млн євро за екземпляр. Незважаючи на те, що конкуренція в такому ціновому сегменті практично відсутня, німці називають своїм головним суперником тисячесильний гіперкар AM-RB 001, спільно розроблений Aston Martin і Red Bull. Який також повинен з'явитися в продажу в 2018 році, мати схожі характеристики, але коштувати трохи дешевше - 3,3 млн євро.

Джерело: auto.mail.ru