Mercedes випустить «міні-Гелендваген»: нові подробиці

У 2019 на ринок вийде новий кросовер GLB. Нова модель, покликана стати альтернативою витонченому Mercedes-Benz GLA, отримає агресивну зовнішність в стилістиці «Гелендевагена» - Mercedes-Benz G-класу. Німецькому виданню Auto Bild вдалося дізнатися нові подробиці про цю модель.

Mercedes-Benz GLB

Отже, якщо вірити інсайдерській інформації, то Mercedes-Benz GLB буде відрізнятися незграбним дизайном. З іншого боку, повного копіювання зовнішності «Гелендевагена» чекати не варто, скоріше це буде екстер'єр за мотивами культової моделі.

Пропонуватися Mercedes-Benz GLB буде в двох версіях: звичайній пятимісній і семимісному варіанті, який буде відрізнятися збільшеною на 120 мм колісною базою. Передовим буде і салон кросовера. Наприклад, тут з'явиться мультифункціональне рульове колесо з сенсорними клавішами замість звичних кнопок, а також великий сенсорний дисплей на передній консолі, за допомогою якого буде здійснюватися управління основними функціями.

Mercedes-Benz GLB

Хоча в основу Mercedes-Benz GLB ляже платформа MFA, спільна з моделями А-класу, в плані технологій автомобіль буде досить просунутим. Наприклад, обіцяють що кросовер отримає систему, що дозволяє пересуватися в безпілотному режимі на певних швидкостях.

Що ж до двигунів, то модель буде доступна з бензиновими і дизельними моторами об'ємом 1,6-2,0 літра потужністю 90 - 218 кінських сил. Прем'єра Mercedes-Benz GLB запланована на осінь 2019 року.

Джерело: auto.mail.ru