Марка Mercedes-Benz почала випуск запчастин по 90-річним кресленням

Компанія Daimler оголосила про початок випуску «життєво важливих» запасних частин для довоєнних Мерседесів так званої S-серії. Ці Мерседеси свого часу стали легендами, успішно виступаючи в гонках, таких як Mille Miglia. Тепер вони раритети, перлини багатьох автомобільних колекцій. Можливість підтримувати їх у хорошому стані, з оригінальними запчастинами «з заводу», обрадує цінителів старовини.

Запчастини, про які йде мова, підходять до Мерседесів S, SS, SSK (на фото) і SSKL серії, що випускалася з 1926 по 1932 рік.

Німці заявили, що через відділення Mercedes-Benz Classic тепер можна замовити кришку розподільника з бакеліта для системи Bosch з подвійними свічками запалювання, комплект шестерень для приводу розподільчого вала і бензонасоса, а також стартер.

Запчастини випускаються відповідно до оригінальних специфікацій. Для цього були підняті архіви компанії - креслення, технологічні документи, благо вони дбайливо зберігалися весь цей час. Виробництво підготовлено в кооперації з фірмами, які виготовляли ті ж деталі і до Другої світової, якщо це виявилося неможливим, - з новими партнерами.

Тепер мотор такого автомобіля, як S Sports Tourer 1927 можна полагодити, поставивши оригінальні деталі. У всякому разі деякі з них.

До виробництва готуються інші вузли і деталі, зокрема, стартер для старовинних моделей або, наприклад, головка блоку циліндрів для Мерседеса 540 K 1936 року. Цей крок цілком укладається в тенденцію останніх років щодо постачання оригінальних запчастин для «класики» силами самих автовиробників (згадаймо приклади підрозділів Land Rover Heritage або Porsche Classic).

Леонид Попов, drive.ru